Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa
| WiFi Wi-Fi | Aktiviteter Vandreture | Spa og afslapning Jacuzzi |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa ligger i São Bento do Sapucaí med 1 værelser måler det 48 m² og rummer 2 gæster. Der er et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.
Villaen byder på en overnatning i São Bento do Sapucaí, 3 km fra Claudio Santoro Auditorium og 2 km fra Pedra do Bau-klipperne. Du kan komme til Mosteiro de São João om få minutter i bil.
Gæsterne kan genaktivere med Jacuzzi og et spabad tilgængelige på stedet.
- Lokale seværdigheder
- Circuito Turistico Vale do Bau650 m
- Pronto Socorro de Campos do Jordao4,6 km
- Claudio Santoro Auditorium3,9 km
- Felicia Leirner-muséet4 km
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn97 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Kamin
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
- Jacuzzi
- Vandreture
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Minibar
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa?
Gæster på Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa?
Den gennemsnitlige pris i Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa er 87$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa?
Du kan bo på Chale Refugio Bem-Te-Vi By Hospedahost Villa med dit kæledyr.